Aarhus Universitets segl

Medarbejdere

Medarbejdere ved Institut for Elektro- og Computerteknologi, Aarhus Universitet

Navn Jobtitel Enhed E-mail Telefon Bygning
Thrysøe, Samuel Alberg Lektor Institut for Elektro- og Computerteknologi - Biomedical Engineering - Edison sat@ece.au.dk +4541893236 5125, 326
Tola, Daniella Ph.d.-studerende Institut for Elektro- og Computerteknologi - Software Engineering & Computing systems dt@ece.au.dk
Ugurlu, Halil Ibrahim Ph.d.-studerende Institut for Elektro- og Computerteknologi - Signal Processing and Machine learning - Turing halil@ece.au.dk
Ulsig, Emil Zanchetta Ph.d.-studerende Institut for Elektro- og Computerteknologi - Electronics and Photonics ulsig@ece.au.dk
Volet, Nicolas Adjunkt Institut for Elektro- og Computerteknologi - Biomedical Engineering - Edison volet@ece.au.dk +4593522084 5125, 327
Wagner, Stefan Rahr Lektor Institut for Elektro- og Computerteknologi - Biomedical Engineering - Edison sw@ece.au.dk +4541893254 5125, 323
Wewer, Christian Remi Ph.d.-studerende Institut for Elektro- og Computerteknologi - Signal Processing and Machine learning - Turing chw@ece.au.dk
Woodcock, James Professor Institut for Elektro- og Computerteknologi - Software Engineering & Computing systems jcpw@ece.au.dk 5341
Zamani, Milad Adjunkt Institut for Elektro- og Computerteknologi - Electronics and Photonics mzamani@ece.au.dk 5125, 208
Zamastil, Michaela Maria Adjunkt Institut for Elektro- og Computerteknologi - Electrical Energy Technology mmz@ece.au.dk 5120, 213
Zeuthen, Jens-Peter Adler Adjunkt Institut for Elektro- og Computerteknologi - Electrical Energy Technology jens-peter@ece.au.dk 5120, 216
Zhang, Qi Lektor Institut for Elektro- og Computerteknologi - Communication, Control and Automation qz@ece.au.dk +4541893253 5123, 213
Zito, Domenico Professor Institut for Elektro- og Computerteknologi - Electronics and Photonics domenico.zito@ece.au.dk +4593508581 5125, 225
Øvad, Tina Institut for Elektro- og Computerteknologi tinaoe@ece.au.dk